återförsäljare & Skolor Naglar fransar & vax

 



 

 

Västra Götaland

I 4 Beauty
Therese Wulff
Marumsgatan 11
532 32 Skara

Tel: 0734-11 98 79
Epost: therese@i4beauty.se
Hemsida: www.i4beauty.se


Pink Lily Nails & Beauty
Jenny Lilja
Västrastrandgatan 2 
442 30 Kungälv

Tel: 0762-186458
Epost: info@pinklily.se
Hemsida: www.pinklily.se

Östergötland

Emelie Nail design
Emelie Jonsson
Vikingagatan 5
59049 vikingstad

Tel: 0735921516
Mail: emelie@enaildesign.se
Hemsida: www.enaildesign.se

Stockholm

Svea Naglar
Micaela Wallgren
Norra Uppsalavägen 2
763 35 Hallstavik

Tel: 0709-298850
Epost: micaela@lillynails.se
Hemsida: www.sveanaglar.se


Charmigt
Katarina Davide
Söderhamnen
185 31 Vaxholm

Tel: 070 929 69 82
E-post: katarina@charmigt.nu
Hemsida: www.charmigt.nu


Wsacademy Stockholm Norra
Malin Wärn
Sollentuna/Rotebro
Hertig Karls väg 13

Tel: 0735 361559
E-Post: Info@wsacademy.eu
hemsida: ww.wsacademy.eu


Beautilicious Academy & Clinic /
Lilly Nails Academy Stockholm Södra
Annica Friberg & Kicki Boros
Östmarksgatan 27
123 42 Farsta

Tel: 0707-48 67 00, 0707-28 58 91
E-Post: info@beautilicious.se 
Hemsida: www.beautilicious.se

 Göteborg

Lilly Nails Academy
Maria Mellert
Parkgatan 13b
411 24 Göteborg

Epost- maria@lillynails.se
Hemsida: www.lillynails.se 

Skåne

Lilly Nails Landskrona
Martha Gomez Svalin & Annelie Brandt
Maderma Hudvård
Rådhustorget 4
261 31 Landskrona

Tel: Martha 0708 569528 / Annelie 0733 430373

Epost: martha@lillynailsla.se
Hemsida: www.lillynailsla.se


Nikoleta Balogh
Mjölnaregatan 2
21144 Malmö

Tel 0739500646
Email. naglaracademy@gmail.com
Hemsida: www.naglaracademy.com


LashBeautify
Alexandra Erös 
Mjölnaregatan 2
21144 Malmö

Tel: 0704077693
Epost: info@alexandraeros.com
Hemsida: www.alexandraeros.com


 

Naglar av Micaela Wallgren @sveanaglar

 

 

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.