återförsäljare & Skolor Naglar fransar & vax

 



 

 

Västra Götaland

I 4 Beauty
Therese Wulff
Marumsgatan 11
532 32 Skara

Tel: 0734-11 98 79
Epost: therese@i4beauty.se
Hemsida: www.i4beauty.se


Pink Lily Nails & Beauty
Jenny Lilja
Västrastrandgatan 2 
442 30 Kungälv

Tel: 0762-186458
Epost: info@pinklily.se
Hemsida: www.pinklily.se


Do More Beauty by Alexandra
Magasinsgatan 5
Trollhättan
Tel: 0735-256722
Boka Direkt: Klicka här
Epost: linda@hjartanaglar.se


Parfymeri Alexandra
Storgatan 10
Mellerud
Tel 0530-12687.
Epost: linda@hjartanaglar.se


 

Östergötland

Emelie Nail design
Emelie Jonsson
Vikingagatan 5
59049 vikingstad

Tel: 0735921516
Mail: emelie@enaildesign.se
Hemsida: www.enaildesign.se

Stockholm

Lilly Nails Hallstavik
Micaela Wallgren
Norra Uppsalavägen 2
763 35 Hallstavik

Tel: 0709-298850
Epost: micaela@lillynails.se
Hemsida: www.sveanaglar.se


Wsacademy Stockholm Norra

Malin Wärn
Sollentuna/Rotebro
Hertig Karls väg 13

Tel: 08-28 62 18
E-Post: Info@wsacademy.eu
hemsida: ww.wsacademy.eu


Beautilicious Academy & Clinic /
Lilly Nails Academy Stockholm Södra
Annica Friberg & Kicki Boros
Östmarksgatan 27
123 42 Farsta

 

 Göteborg

Lilly Nails Academy
Maria Mellert
Parkgatan 13b
411 24 Göteborg

Epost- maria@lillynails.se
Hemsida: www.lillynails.se 

Skåne

Lilly Nails Landskrona
Martha Gomez Svalin & Annelie Brandt
Maderma Hudvård
Rådhustorget 4
261 31 Landskrona

Tel: Martha 0708 569528 / Annelie 0733 430373

Epost: martha@lillynailsla.se
Hemsida: www.lillynailsla.se


Nikoleta Balogh
Mjölnaregatan 2
21144 Malmö

Tel 0739500646
Email. naglaracademy@gmail.com
Hemsida: www.naglaracademy.com


Hallsberg

Studio Unik / Lilly Nails Hallsberg
Västra Storgatan 11
694 36 Hallsberg

Tel: 0722-326279 
Epost: miemarie@outlook.com
Hemsida: www.studiounik.se


Örnsköldsvik

Salong C you
Catja Leidehorn
Harmonivägen 2D
89331 Bjästa

Tel: 070 44 611 48 
Hemsida: www.salongcyou.se
Epost: salongcyou@live.se

Uppsala

Alice Dahlin
Tullgarnsgatan 17
75317 Uppsala

Tel: 0761025835
Epost: alicedahlin@spray.se

 

Naglar av Micaela Wallgren @sveanaglar

 

 

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.